sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Kód: 57427
Kód dod.: 835179
EAN: 9000100540186
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra dlhotrvajúca arktická svieža vôňa pre dokonalú sviežosť a 24-hodinovú deo ochranu. Arktická svieža vôňa.
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Fenjal®
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Kód: 28022
Kód dod.: FEN03206
EAN: 4013162018338
100%
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant Fenjal Sensitive spray poskytuje dokonalú 24-hodinovú ochranu pred potením a zároveň o pok
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Kód: 2508655
Kód dod.: 680195
EAN: 8592542016288
 
15.61 EUR
16.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500294
Kód dod.: 731861
EAN: 5999109543899
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný osviežovač vzduchu, ktorý príjemne prevoní váš domov vôňou grapefruitu a pomarančových kvetov.
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501014
Kód dod.: 835072
EAN: 8720181570070
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami a dodáva vám príjemnú vanilkovú vôňu.
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pre mužov 150ml
Dove®
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pre mužov 150ml
Kód: 2501209
Kód dod.: 834900
EAN: 8720181572326
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Energising poskytuje až 48-hodinovú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu. Jeho zloženie je obohatené o ¼ hydratačného krému, čo pomáha chrániť pokožku pred podráždením a vysušením.​
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Kód: 56249
 
EAN: 8011003997039
 
38.92 EUR
778.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Kompozícia Versace Versense ztelesňuje prebude
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Pôsobí až 48 hodín. Bez obsahu alkoholu.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka sviežosti, ktorú ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a čiernom oblečení. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Svieža a ľahká vôňa.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si skutočne dlhodobý pocit sviežosti bez telesného zápachu a obklopte sa kvetinovou vôňou po celý deň. Vsadte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.