sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.20 EUR
20.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.20 EUR
20.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Kód: 2508655
Kód dod.: 680195
EAN: 8592542016288
 
15.57 EUR
16.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.64 EUR
2.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Kód: 2504587
Kód dod.: 732024
EAN: 7612720201112
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum záväžný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
AKCE
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
3.21 EUR
6.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje nepríjemné pachy z poťahov automobilov, bytových textílií a odevov. Odstraňuje pachy ako je napr. cigaretový dym, pot, zápach z domácich zvierat a ďalšie.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.51 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Clanax®
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Kód: 78892
Kód dod.: 960541
EAN: 8590786229778
82%
1.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clanax Teflon chňapka s magnetom 17 x 26 cm. Farbu nie je možné zvoliť a je dodávaná podľa skladovej dostupnosti.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.76 EUR
3.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.27 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.36 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
AKCE
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 757004
EAN: 8596422550268
100%
16.65 EUR
0.28EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél vyvinutý špeciálne na pranie bábätkového oblečenia. Je bez konzervantov, parfumu i farbív.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.69 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.81 EUR
3.82 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.33 EUR
28.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.77 EUR
31.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Kód: 66775
Kód dod.: 837347
EAN: 9000100736763
86%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s antibakteriálnymi zložkami a inovatívnou vôňou aktivuje molekuly v boji proti telesnému pachu, ktorý zostáva pod kontrolou až po dobu 72h.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.33 EUR
28.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.