sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Kód: 2100983
Kód dod.: 837117
EAN: 9005800282695
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový pánský antiperspirant Nivea MEN Black & White Original předchází vzniku bílých stop na černém oblečení a žlutých skvrn na bílém oblečení.
AKCE
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 835203
EAN: 9005800282664
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Kód: 15638
Kód dod.: 837364
EAN: 4084500479784
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Original od Old Spice existuje už celé generácie. Mužná vôňa pre vaše telo. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Kód: 89138
Kód dod.: 799181
EAN: 8712561614122
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji v limitovanej edícii.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majte pot pod kontrolou a chráňte svoje oblečenie pred vznikom bielych a žltých škvŕn. Buďte svieži - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vôňou vodného melónu a kanangy. Bez alkoholu. S technológiou dvojitého uvoľnenia. S efektom proti škvrnám.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.