sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2500266
Kód dod.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
27.61 EUR
460.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Jeans Urban Pink od Karl Lagerfeld je vôňa z kategó
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
98.24 EUR
982.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, starostlivosť, fixácia; s vitaminovým komplexom.
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601107
Kód dod.: LG214700
EAN: 3614274752106
 
94.59 EUR
1 891.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Emporio Armani Power Of You pre ženy j
Novinky
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602910
Kód dod.: LF657200
EAN: 3614274479058
 
115.63 EUR
1 927.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Harmonická drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laure
Novinky
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2602909
Kód dod.: LF657000
EAN: 3614274479034
 
94.76 EUR
2 369EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Novinky
Valentino Donna Born in Roma Extradose parfém pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Donna Born in Roma Extradose parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2603014
Kód dod.: 182449
EAN: 3614274351064
 
114.76 EUR
2 295.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Objavte Valentino Born in Roma Donna Ext
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 59774
Kód dod.: 552354
EAN: 8593534670891
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 2502970
Kód dod.: 552356
EAN: 8593534670259
 
1.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Chante Clair
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Kód: 2509044
Kód dod.: 775423
EAN: 8015194100056
100%
3.91 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo pre ručné pranie, ktoré šetrne odstraňuje nečistoty, chráni vlákna textílií a zanecháva prádlo svieže s jemnou vôňou marseillského mydla.
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500270
Kód dod.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
40.31 EUR
806.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500269
Kód dod.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
30.92 EUR
1 030.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2500716
Kód dod.: 14444
EAN: 8059036001347
 
50.61 EUR
50.62 EUR
1 265.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objav Roma Uomo Nero Estremo od La
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2103552
Kód dod.: LC334900
EAN: 3614273261432
 
95.02 EUR
1 900.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uomo Born in Roma Yellow Dream od Valentino je orientálna vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2021
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2201762
Kód dod.: LD498300
EAN: 3614273672122
 
98.54 EUR
1 970.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valentino Born in Roma Uomo Coral Fantasy je drevito aromatická vôňa uvedená na trh v roku 2022. Bo
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: 855405
EAN: 5010724528938
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy, dodá im prirodzený objem a lesk bez použitia vody. Je ideálny pre jemné a splihnuté vlasy, ktoré potrebujú rýchle osvieženie medzi umývaním.
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501953
Kód dod.: LF497700
EAN: 3614274397239
 
89.06 EUR
2 968.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bell
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Essential Vyživujúci denný krém SPF 15 ponúka komplexnú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic mäsový výber s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.