sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
L'Oréal Paris Elseve balzam na vlasy pre objem Collagen Lifter 200 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve balzam na vlasy pre objem Collagen Lifter 200 ml
Kód: 2509161
Kód dod.: 845969
EAN: 3600524251314
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový kondicionér, ktorý vďaka kolagénovým peptidom a zahusťujúcim vláknam dodáva vlasom prirodzený objem, plnosť a hebkosť, zatiaľ čo ich hydratuje a zanecháva s dlhotrvajúcou vôňou.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve šampon na vlasy pre objem Collagen Lifter 250 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve šampon na vlasy pre objem Collagen Lifter 250 ml
Kód: 2509160
Kód dod.: 845835
EAN: 3600524251116
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký a svieži šampón s kolagénovými peptidmi, ktorý poskytuje vlasom významný objem od korienkov, zanecháva ich čisté, pružné a pripravené na ďalší styling, a to s dlhodobým efektom až 72 hodín.
Oscar de la Renta Bella Essence parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Essence parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601091
Kód dod.: ODL56512
EAN: 085715565129
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2020 Parfumovaná voda Bella Essence j
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2601125
Kód dod.: LF788900
EAN: 3614274521238
 
192.73 EUR
2 141.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601124
Kód dod.: LF789000
EAN: 3614274521245
 
143.28 EUR
143.29 EUR
2 865.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
Novinky
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2602956
 
EAN: 8435415115209
 
102.58 EUR
1 367.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier Le Beau
Novinky
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602971
 
EAN: 8435415115049
 
113.89 EUR
2 277.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603367
Kód dod.: LG275500
EAN: 3614274788822
 
114.76 EUR
2 295.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetyová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom háve sa predstavuje YVES SAINT LAU
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
105.45 EUR
2 109EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
71.97 EUR
2 399EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfémovaná voda BOSS Bot
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
80.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2004. Ovocno-orientálny charakter parfému p
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Kód: 2006761
 
EAN: 9000101287172
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Payot Pate Grise Gelée Nettoayante čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť 200 ml
Payot Paris
Payot Pate Grise Gelée Nettoayante čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť 200 ml
Kód: 2308954
Kód dod.: 65118404
EAN: 3390150585159
 
23.87 EUR
119.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odličujúci a čistiaci gél PAYOT Pâte Grise Gelée Nettoyante dokáže spríjemniť každodennú péči o zmie
Payot My Payot Huile Bonne Mine Eclat olej pre okamžitý zdravý lesk pleti 30 ml
Payot Paris
Payot My Payot Huile Bonne Mine Eclat olej pre okamžitý zdravý lesk pleti 30 ml
Kód: 2403756
Kód dod.: 65119065
EAN: 3390150591761
 
41.70 EUR
1 390EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej pre okamžitý zdravý lesk My Payot Huile Bonne Mine Eclat je určený pre mdlú a viditeľne unavenú
Astrid denný a nočný krém pre zmiešanú a mastnú pleť Aloe Vera a Uhorka 50 ml
Astrid
Astrid denný a nočný krém pre zmiešanú a mastnú pleť Aloe Vera a Uhorka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Aloe Vera a Uhorka denný a nočný krém je ľahký hydratačný krém určený pre zmiešanú a mastnú pleť.
Jimmy Choo Blossom Special Edition 2025 parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Blossom Special Edition 2025 parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2500273
Kód dod.: CH006E16
EAN: 3386460158022
 
50.41 EUR
840.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Radostná ikonická vôňa Jimmy Choo B
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501031
Kód dod.: OLD56851
EAN: 085715568519
 
87.71 EUR
877.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Parfémovaná voda Bella Soleil je inšpirovan
truckzdarma
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501937
Kód dod.: LF616200
EAN: 3614274459708
 
138.12 EUR
2 762.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Podľahnite zmyselnej vlne vášne s ko
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501938
Kód dod.: LF616000
EAN: 3614274459685
 
94.59 EUR
3 153EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Giorgio Armani Si Passione Red Musk
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 80680
Kód dod.: BA526798
EAN: 5010724526798
80%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Cherry je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy bez použitia vody. Jeho jemná čerešňová vôňa s nádychom lesných plodov a pižma dodá vlasom sviežosť a príjemný pocit čistoty.
AKCE
Nivea Anti-Wrinkle + Contouring nočný krém pre zlepšenie kontúr 65+ 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle + Contouring nočný krém pre zlepšenie kontúr 65+ 50 ml
Kód: 1809710
Kód dod.: 821128
EAN: 9005800396163
 
8.70 EUR
174EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyspěte se do krásy. Bohatý krém v noci zregeneruje vaši pleť a poskytne jí intenzivní hydrataci. Zkuste prvotřídní péči pro zralou pleť: NIVEA noční krém pro zlepšení kontur 65+.
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 1907801
Kód dod.: L8238200
EAN: 3614272050341
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum je aromatická fougére vôňa uvedená na trh v septembri 2018. Y Ea
truckzdarma
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Kód: 2306662
Kód dod.: LD694200
EAN: 3614273734790
 
146.03 EUR
2 920.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrejivá chypre vôňa obohatená o ovocnoambrové tóny uvedená na trh v roku 2023 Parfémovaná voda Arma
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová, drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bi
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.