sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
AKCE
s.Oliver Black Label deodorant pre mužov 150 ml
s.Oliver
s.Oliver Black Label deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602254
Kód dod.: 835327
EAN: 4011700888498
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
s.Oliver Black Label Deodorant pre mužov poskytuje účinnú ochranu proti telesnému zápachu a zaisťuje dlhodobý pocit sviežosti.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Kód: 2602955
Kód dod.: 837137
EAN: 8720181819643
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage je antiperspirant v spreji pre mužov, ktorý poskytuje až 72hodinovú ochranu proti poceniu a telesnému zápachu.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602954
Kód dod.: 837136
EAN: 8720181819704
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender je deodorant vo spreji pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a intenzívny pocit sviežosti.
Dove Vanilkový deodorant pre ženy 150 ml
Dove®
Dove Vanilkový deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2603023
Kód dod.: 835249
EAN: 8720181565861
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Vanilkový deodorant v spreji poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu až po dobu 48 hodín.
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Kód: 48257
Kód dod.: 799180
EAN: 8717644013045
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa AXE Afrika pomocou nevšednej vône citrusových plodov a jantáru vnese dobrodružstvo aj do tej najväčšej každodennej šedi.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s tónmi citrusových plodov, korenia a dreva.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Essence
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Kód: 2601020
 
EAN: 4059729518798
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom a nechtovej kožičke intenzívnu dávku hydratácie s olejom na nechty essence J
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Kód: 2100983
Kód dod.: 837117
EAN: 9005800282695
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový pánský antiperspirant Nivea MEN Black & White Original předchází vzniku bílých stop na černém oblečení a žlutých skvrn na bílém oblečení.
AKCE
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 835203
EAN: 9005800282664
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Lovela na farebné prací prášok pre bábätká, 41 prania, 4,1 kg
Lovela
Lovela na farebné prací prášok pre bábätká, 41 prania, 4,1 kg
Kód: 2005432
Kód dod.: 764012
EAN: 5900627092868
100%
18.70 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lovela prací prášok pre bábätká je vhodný na pranie všetkých druhov prádla, v práčke aj v ruke, pri všetkých teplotách. Špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku, pre osoby trpiace alergiami a podráždením.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.