sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601124
Kód dod.: LF789000
EAN: 3614274521245
 
143.28 EUR
143.29 EUR
2 865.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
Novinky
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2602956
 
EAN: 8435415115209
 
102.58 EUR
1 367.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier Le Beau
Novinky
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602971
 
EAN: 8435415115049
 
113.89 EUR
2 277.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603367
Kód dod.: LG275500
EAN: 3614274788822
 
114.76 EUR
2 295.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetyová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom háve sa predstavuje YVES SAINT LAU
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
105.45 EUR
2 109EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
71.97 EUR
2 399EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfémovaná voda BOSS Bot
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 1094333
EAN: 8595009243333
100%
7.79 EUR
7.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
1.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužeľ teleskopických hůľ.
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
138.55 EUR
1 385.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
9.35 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý prací gél špeciálne vytvorený pre rýchle pracie cykly. Užívajte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minút!
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 59774
Kód dod.: 552354
EAN: 8593534670891
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 2502970
Kód dod.: 552356
EAN: 8593534670259
 
1.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Artdeco Volume Sensation Mascara riasenku pre väčší objem rias 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara riasenku pre väčší objem rias 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
20.17 EUR
20.18 EUR
1 344.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Volume Sensation Mascara má neobyčajne veľký kartáč, ktorý dodáva riasam výrazný efektný objem. Špec
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Kód: 2407105
Kód dod.: 860094
EAN: 9000101735710
 
7.17 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčný sprej navrhnutý špeciálne pre dlhé vlasy, ktorý kombinuje účinnú tepelnú ochranu až do 230 °C a starostlivosť o vlasy.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2500271
Kód dod.: ANF16672
EAN: 085715166722
 
30.92 EUR
1 030.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Abercrombie & Fitch pre muž
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500967
Kód dod.: 14454
EAN: 085715952417
 
59.88 EUR
1 197.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop C
truckzdarma
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501955
Kód dod.: LF497901
EAN: 3614274397253
 
164.24 EUR
164.25 EUR
1 642.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bell
truckzdarma
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Women parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Women parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501940
Kód dod.: LF617200
EAN: 3614274459869
 
181.65 EUR
1 816.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vstúpte do sveta vášne a zmyselnosti
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501954
Kód dod.: LF497800
EAN: 3614274397246
 
123.50 EUR
2 470EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bel
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.