sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501031
Kód dod.: OLD56851
EAN: 085715568519
 
87.71 EUR
877.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Parfémovaná voda Bella Soleil je inšpirovan
truckzdarma
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501937
Kód dod.: LF616200
EAN: 3614274459708
 
138.12 EUR
2 762.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Podľahnite zmyselnej vlne vášne s ko
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501938
Kód dod.: LF616000
EAN: 3614274459685
 
94.59 EUR
3 153EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Giorgio Armani Si Passione Red Musk
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ vanička na farbu pre valček do 25 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ vanička na farbu pre valček do 25 cm
Kód: 2504180
Kód dod.: 554776
EAN: 8591235041873
 
3.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre valčeky do 25 cm. Je odolná proti rozpúšťadlám a má veľkosť 33 × 34 cm. Vhodná na väčšinu druhov farieb.
Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601090
Kód dod.: ODL56510
EAN: 085715565105
 
70.23 EUR
702.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2020 Parfémovaná voda Bella Essence j
truckzdarma
Valentino Born in Roma Purple Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601179
Kód dod.: LG025700
EAN: 3614274626858
 
169.76 EUR
169.77 EUR
1 697.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
Valentino Born in Roma Purple Donna parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601184
Kód dod.: LG025500
EAN: 3614274626834
 
90.63 EUR
3 021EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 59774
Kód dod.: 552354
EAN: 8593534670891
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Spokar®
Spokar držák válečku, dĺžka 42 cm, priemer 6 mm, pre valčeky 100 až 150 mm
Kód: 2502970
Kód dod.: 552356
EAN: 8593534670259
 
1.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar držák válečku pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: 855405
EAN: 5010724528938
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy, dodá im prirodzený objem a lesk bez použitia vody. Je ideálny pre jemné a splihnuté vlasy, ktoré potrebujú rýchle osvieženie medzi umývaním.
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2103552
Kód dod.: LC334900
EAN: 3614273261432
 
95.02 EUR
1 900.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uomo Born in Roma Yellow Dream od Valentino je orientálna vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2021
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2201762
Kód dod.: LD498300
EAN: 3614273672122
 
98.54 EUR
1 970.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valentino Born in Roma Uomo Coral Fantasy je drevito aromatická vôňa uvedená na trh v roku 2022. Bo
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501953
Kód dod.: LF497700
EAN: 3614274397239
 
89.06 EUR
2 968.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bell
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Essential Vyživujúci denný krém SPF 15 ponúka komplexnú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
Artdeco Volume Sensation Mascara riasenku pre väčší objem rias 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara riasenku pre väčší objem rias 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
20.17 EUR
20.18 EUR
1 344.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Volume Sensation Mascara má neobyčajne veľký kartáč, ktorý dodáva riasam výrazný efektný objem. Špec
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Kód: 2407105
Kód dod.: 860094
EAN: 9000101735710
 
7.17 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčný sprej navrhnutý špeciálne pre dlhé vlasy, ktorý kombinuje účinnú tepelnú ochranu až do 230 °C a starostlivosť o vlasy.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2500271
Kód dod.: ANF16672
EAN: 085715166722
 
30.92 EUR
1 030.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Abercrombie & Fitch pre muž
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.