sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603363
Kód dod.: LG210100
EAN: 3614274749861
 
94.32 EUR
3 144EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: BA528938
EAN: 5010724528938
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy, dodá im prirodzený objem a lesk bez použitia vody. Je ideálny pre jemné a splihnuté vlasy, ktoré potrebujú rýchle osvieženie medzi umývaním.
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2103552
Kód dod.: LC334900
EAN: 3614273261432
 
95.02 EUR
1 900.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uomo Born in Roma Yellow Dream od Valentino je orientálna vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2021
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2201762
Kód dod.: LD498300
EAN: 3614273672122
 
98.54 EUR
1 970.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valentino Born in Roma Uomo Coral Fantasy je drevito aromatická vôňa uvedená na trh v roku 2022. Bo
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501953
Kód dod.: LF497700
EAN: 3614274397239
 
89.06 EUR
2 968.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bell
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Vyživujúci denný krém pre suchú až citlivú pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Essential Vyživujúci denný krém SPF 15 ponúka komplexnú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504178
Kód dod.: 552357
EAN: 8591235041613
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držiak 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hólí.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
73.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Versace Yellow Diamond je dámska t
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
Oscar de la Renta Alibi Pop So Lucky toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Lucky toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402592
Kód dod.: OLD56827
EAN: 085715568274
 
57.80 EUR
578EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Kolekcia toaletných vôd Osca
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
28.66 EUR
229.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý krok pri starostlivosti o pleť. Osviežujúca primárna starostlivosť, ktorá pokožku hydratuje, vy
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
54.40 EUR
544EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Kód: 2504694
Kód dod.: 540323
EAN: 8593534692176
 
13.43 EUR
13.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada valček, držák, mriežka, fólia, štetec Ergo Mix, zárohák č. 2. Sada valčeka pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodná na maľovanie hladkých a stredne hrubých ploch.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh Podstielka vysoko absorpčný ekologické silikónové s vôňou pre mačky 3,6 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh Podstielka vysoko absorpčný ekologické silikónové s vôňou pre mačky 3,6 l
Kód: 1700835
Kód dod.: 130191
EAN: 8595081599496
100%
4.78 EUR
1.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pre dlhé vlasy s ibištekom a rozmarínom 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pre dlhé vlasy s ibištekom a rozmarínom 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér s ibištekom a rozmarínom pre dlhé vlasy, ktoré potrebujú posilnenie.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tyčinke pod oči BRIGHT EYES! od essence zmiznú tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a osvieži t
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
5.65 EUR
78.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.