sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506696
Kód dod.: 837089
EAN: 9005800299082
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonný a pritom stále okúzľujúci. Ako na to? Nedajte potu šancu, nechajte sa sprevádzať šarmantnou sviežosťou. Proti poteniu vás ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant pre mužov DEEP.
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Kód: 56249
 
EAN: 8011003997039
 
38.92 EUR
778.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Kompozícia Versace Versense ztelesňuje prebude
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Pôsobí až 48 hodín. Bez obsahu alkoholu.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
AKCE
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 757004
EAN: 8596422550268
100%
16.70 EUR
0.28EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél vyvinutý špeciálne na pranie bábätkového oblečenia. Je bez konzervantov, parfumu i farbív.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
AbellA Nožnice pre domácnosť 835-6, 15,2 cm
AbellA®
AbellA Nožnice pre domácnosť 835-6, 15,2 cm
Kód: 1802162
Kód dod.: 966580
EAN: 8590786108110
80%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nožnice AbellA vhodné na strihanie vlasov.
Lovela na biele prací prášok pre bábätká, 41 praní, 4,1 kg
Lovela
Lovela na biele prací prášok pre bábätká, 41 praní, 4,1 kg
Kód: 2004409
Kód dod.: 764013
EAN: 5900627092899
 
18.70 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lovela prací prášok pre bábätká je vhodný na pranie všetkých druhov prádla, v pračke aj v ruke, pri všetkých teplotách. Špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku, pre osoby trpiace alergiami a podráždením.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
97%
14.87 EUR
4.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 1805940
Kód dod.: L7121700
EAN: 3614271717092
 
45.53 EUR
607.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Vzdáva hold mužom tisícročia, generá
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 1902899
Kód dod.: 11917
EAN: 8011003845392
 
28.13 EUR
28.14 EUR
375.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedom
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
AKCE
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
Kód: 2304684
Kód dod.: 749993
EAN: 5908252004836
 
9.78 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate sú gélové tablety do umývačky riadu, ktoré sú odporúčané poprednými výrobcami umývačiek.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Dove Men+Care Clean Comfort tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Clean Comfort tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501025
Kód dod.: 839020
EAN: 59099710
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Clean Comfort je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.