sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 750 g
Biom
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 750 g
Kód: 2507682
Kód dod.: 680172
EAN: 8595078517489
 
14.75 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moluskocidný prípravok vo forme granulovanej návnady na ochranu poľných plodín, ovocných plodín a révy vínnej proti slimákom.
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Kód: 2508654
Kód dod.: 680193
EAN: 8592542016264
 
10.82 EUR
10.83 EUR
21.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Tidy Home
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Kód: 2508417
Kód dod.: 588267
EAN: 0725765498441
 
13.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché a efektívne sušenie prádla zabezpečí Tidy Home kovový sušák s celkovou dĺžkou 18 metrov.
AKCE
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
16.70 EUR
0.28EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél vyvinutý špeciálne na pranie bábätkového oblečenia. Je bez konzervantov, parfumu i farbív.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Jelen®
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Kód: 1905593
Kód dod.: 757012
EAN: 8592613550031
100%
14.13 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eko prací prášok pre bábätká, s obsahom panthenolu, hydratačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 1064431
EAN: 8595009244316
97%
14.87 EUR
4.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.39 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
36.92 EUR
492.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
90%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramena s tryskami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.