sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503791
Kód dod.: 965801
 
 
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičné gumičky pre bežné používanie v domácnosti o priemeru 4 cm a veľkosti balenia 50 kusov.
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Kód: 2508654
Kód dod.: 680193
EAN: 8592542016264
 
10.82 EUR
10.83 EUR
21.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant 150 ml je antiperspirant vo spreji, ktorý kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s príjemnou sladko-orieškovou vôňou pistácií a medu.
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602953
Kód dod.: 837133
EAN: 8720181819810
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a príjemný pocit sviežosti.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Lovela na farebné prací prášok pre bábätká, 41 prania, 4,1 kg
Lovela
Lovela na farebné prací prášok pre bábätká, 41 prania, 4,1 kg
Kód: 2005432
Kód dod.: 764012
EAN: 5900627092868
100%
18.70 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lovela prací prášok pre bábätká je vhodný na pranie všetkých druhov prádla, v práčke aj v ruke, pri všetkých teplotách. Špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku, pre osoby trpiace alergiami a podráždením.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
36.92 EUR
492.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
90%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramena s tryskami.
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Kód: 15295
Kód dod.: 834995
EAN: 73103714
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbuzující mátová vůně tuhého antiperspirantu Rexona Men Cobalt Dry tě skvěle ochrání po celý den.
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15617
Kód dod.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky tuhý deodorant s príjemnou vôňou pre pocit sviežosti po celý deň. Originálna vôňa je overená generáciami, vytvára skvelý pocit čistoty, sviežosti a podporuje sebadôveru mužov.
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 65973
 
EAN: 8011003804610
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 1805940
Kód dod.: L7121700
EAN: 3614271717092
 
45.53 EUR
607.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Vzdáva hold mužom tisícročia, generá
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 1902899
Kód dod.: 11917
EAN: 8011003845392
 
28.13 EUR
28.14 EUR
375.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedom
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
AKCE
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
Kód: 2304684
Kód dod.: 749993
EAN: 5908252004836
 
9.78 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate sú gélové tablety do umývačky riadu, ktoré sú odporúčané poprednými výrobcami umývačiek.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.