sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 1805940
Kód dod.: L7121700
EAN: 3614271717092
 
45.53 EUR
607.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Vzdáva hold mužom tisícročia, generá
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 1902899
Kód dod.: 11917
EAN: 8011003845392
 
28.13 EUR
28.14 EUR
375.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedom
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
AKCE
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
Kód: 2304684
Kód dod.: 749993
EAN: 5908252004836
 
9.78 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate sú gélové tablety do umývačky riadu, ktoré sú odporúčané poprednými výrobcami umývačiek.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2508812
Kód dod.: 750251
EAN: 9000101832136
 
16.09 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 3v1 Citrón sú multifunkčné tablety do umývačky riadu, ktoré kombinujú umývací prostriedok, soľ a leštidlo v jednej praktickej forme.
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič umývačky Dr. Beckmann hĺbkovo čistí vašu umývačku, eliminuje nepríjemné pachy a odstraňuje usadeniny a zvyšky nečistôt. Vďaka aktívnemu kyslíku zanecháva vašu umývačku čistú a sviežu. Zachováva funkčnosť umývačky. Na 2 použitie.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.39 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Kód: 2603097
Kód dod.: 706557
EAN: 4001499947315
 
18.04 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologické tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu.
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
COACH
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
68.09 EUR
68.10 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická jantarová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017 Parfumovaná voda Coach For Men
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustračná, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nemožno zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
54.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
97%
14.87 EUR
4.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Jelen®
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Kód: 1905593
Kód dod.: 757012
EAN: 8592613550031
100%
14.13 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eko prací prášok pre bábätká, s obsahom panthenolu, hydratačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.