sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
Kód: 2304684
Kód dod.: 749993
EAN: 5908252004836
 
9.78 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate sú gélové tablety do umývačky riadu, ktoré sú odporúčané poprednými výrobcami umývačiek.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2508812
Kód dod.: 750251
EAN: 9000101832136
 
16.09 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 3v1 Citrón sú multifunkčné tablety do umývačky riadu, ktoré kombinujú umývací prostriedok, soľ a leštidlo v jednej praktickej forme.
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič umývačky Dr. Beckmann hĺbkovo čistí vašu umývačku, eliminuje nepríjemné pachy a odstraňuje usadeniny a zvyšky nečistôt. Vďaka aktívnemu kyslíku zanecháva vašu umývačku čistú a sviežu. Zachováva funkčnosť umývačky. Na 2 použitie.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.39 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Kód: 2603097
Kód dod.: 706557
EAN: 4001499947315
 
18.04 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologické tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu.
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gél pre bábätká, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
16.70 EUR
0.28EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél vyvinutý špeciálne na pranie bábätkového oblečenia. Je bez konzervantov, parfumu i farbív.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 1064431
EAN: 8595009244316
97%
14.87 EUR
4.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Kód: 2508828
Kód dod.: 842066
EAN: 9005800390239
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend roll-on je antiperspirant určený pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a zápachu.
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 96291
 
EAN: 3386460074872
 
20.36 EUR
271.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016. Svietivá, mužná, intenzívna.
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Henkel Somat
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06920
Kód dod.: 746061
EAN: 9000100147293
80%
2.82 EUR
1.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bráni usadzovaniu vodného kameňa a zvyšuje výkonnosť umývačky.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.