sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Somat tabletky do umývačky All in 1 Extra, 100 ks
Henkel Somat
Somat tabletky do umývačky All in 1 Extra, 100 ks
Kód: 2501341
Kód dod.: 750298
EAN: 9000101809558
 
21.30 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All-in-1 Extra tabletky do umývačky pre žiarivo čisté riady aj na krátke a eco programy s nízkou teplotou!
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1, 75 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1, 75 ks
Kód: 2501342
Kód dod.: 750248
EAN: 9000101808742
 
21.30 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 kapsule na umývanie riadu obsahujú prémiový multifunkčný prostriedok na umývanie riadu vyrobený z prášku v kombinácii so 3 jedinečnými pevným gélovými komorami v biologicky odbúrateľnej fólii rozpustnej vo vode.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Versace Eros Energy deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Energy deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 2501786
Kód dod.: 14513
EAN: 8011003901425
 
33.53 EUR
447.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2508812
Kód dod.: 750251
EAN: 9000101832136
 
16.09 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 3v1 Citrón sú multifunkčné tablety do umývačky riadu, ktoré kombinujú umývací prostriedok, soľ a leštidlo v jednej praktickej forme.
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič umývačky Dr. Beckmann hĺbkovo čistí vašu umývačku, eliminuje nepríjemné pachy a odstraňuje usadeniny a zvyšky nečistôt. Vďaka aktívnemu kyslíku zanecháva vašu umývačku čistú a sviežu. Zachováva funkčnosť umývačky. Na 2 použitie.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.39 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Kód: 2603097
Kód dod.: 706557
EAN: 4001499947315
 
18.04 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologické tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu.
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
36.92 EUR
492.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
90%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramena s tryskami.
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Kód: 15295
Kód dod.: 834995
EAN: 73103714
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbuzující mátová vůně tuhého antiperspirantu Rexona Men Cobalt Dry tě skvěle ochrání po celý den.
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15617
Kód dod.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky tuhý deodorant s príjemnou vôňou pre pocit sviežosti po celý deň. Originálna vôňa je overená generáciami, vytvára skvelý pocit čistoty, sviežosti a podporuje sebadôveru mužov.
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 65973
 
EAN: 8011003804610
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Jelen®
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Kód: 1905593
Kód dod.: 757012
EAN: 8592613550031
100%
14.13 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eko prací prášok pre bábätká, s obsahom panthenolu, hydratačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
COACH
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
68.09 EUR
68.10 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická jantarová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017 Parfumovaná voda Coach For Men
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustračná, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nemožno zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
54.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.