sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Somat tabletky do umývačky All in 1 Extra, 100 ks
Henkel Somat
Somat tabletky do umývačky All in 1 Extra, 100 ks
Kód: 2501341
Kód dod.: 750298
EAN: 9000101809558
 
21.30 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All-in-1 Extra tabletky do umývačky pre žiarivo čisté riady aj na krátke a eco programy s nízkou teplotou!
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1, 75 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1, 75 ks
Kód: 2501342
Kód dod.: 750248
EAN: 9000101808742
 
21.30 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 kapsule na umývanie riadu obsahujú prémiový multifunkčný prostriedok na umývanie riadu vyrobený z prášku v kombinácii so 3 jedinečnými pevným gélovými komorami v biologicky odbúrateľnej fólii rozpustnej vo vode.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Versace Eros Energy deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Energy deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 2501786
Kód dod.: 14513
EAN: 8011003901425
 
33.53 EUR
447.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 1805940
Kód dod.: L7121700
EAN: 3614271717092
 
45.53 EUR
607.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Vzdáva hold mužom tisícročia, generá
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Eros Flame deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 1902899
Kód dod.: 11917
EAN: 8011003845392
 
28.13 EUR
28.14 EUR
375.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedom
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
AKCE
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky Ultimate All in 1 Citrón, 50 ks
Kód: 2304684
Kód dod.: 749993
EAN: 5908252004836
 
9.78 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate sú gélové tablety do umývačky riadu, ktoré sú odporúčané poprednými výrobcami umývačiek.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 3v1 Citrón tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2508812
Kód dod.: 750251
EAN: 9000101832136
 
16.09 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 3v1 Citrón sú multifunkčné tablety do umývačky riadu, ktoré kombinujú umývací prostriedok, soľ a leštidlo v jednej praktickej forme.
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič umývačky Dr. Beckmann hĺbkovo čistí vašu umývačku, eliminuje nepríjemné pachy a odstraňuje usadeniny a zvyšky nečistôt. Vďaka aktívnemu kyslíku zanecháva vašu umývačku čistú a sviežu. Zachováva funkčnosť umývačky. Na 2 použitie.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.39 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Kód: 2603097
Kód dod.: 706557
EAN: 4001499947315
 
18.04 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologické tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu.
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
97%
14.87 EUR
4.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
Lovela na biele prací prášok pre bábätká, 41 praní, 4,1 kg
Lovela
Lovela na biele prací prášok pre bábätká, 41 praní, 4,1 kg
Kód: 2004409
Kód dod.: 764013
EAN: 5900627092899
 
18.70 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lovela prací prášok pre bábätká je vhodný na pranie všetkých druhov prádla, v pračke aj v ruke, pri všetkých teplotách. Špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku, pre osoby trpiace alergiami a podráždením.
AbellA Nožnice pre domácnosť 835-6, 15,2 cm
AbellA®
AbellA Nožnice pre domácnosť 835-6, 15,2 cm
Kód: 1802162
Kód dod.: 966580
EAN: 8590786108110
80%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nožnice AbellA vhodné na strihanie vlasov.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Jelen®
Jelínek mimi prací prášok pre bábätká, 60 prania, 3 kg
Kód: 1905593
Kód dod.: 757012
EAN: 8592613550031
100%
14.13 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eko prací prášok pre bábätká, s obsahom panthenolu, hydratačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.