sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Kód: 15638
Kód dod.: 837364
EAN: 4084500479784
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Original od Old Spice existuje už celé generácie. Mužná vôňa pre vaše telo. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Kód: 89138
Kód dod.: 799181
EAN: 8712561614122
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji v limitovanej edícii.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majte pot pod kontrolou a chráňte svoje oblečenie pred vznikom bielych a žltých škvŕn. Buďte svieži - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vôňou vodného melónu a kanangy. Bez alkoholu. S technológiou dvojitého uvoľnenia. S efektom proti škvrnám.
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Kód: 48257
Kód dod.: 799180
EAN: 8717644013045
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa AXE Afrika pomocou nevšednej vône citrusových plodov a jantáru vnese dobrodružstvo aj do tej najväčšej každodennej šedi.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s tónmi citrusových plodov, korenia a dreva.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504899
Kód dod.: 837100
EAN: 4005900136367
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezanecháva stopy na oblečení. Chráni pred potením i zápachom až po dobu 48 hodín. Jemné zloženie bez alkoholu je šetrné k pokožke podpazušia.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Invisible Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vôňou vodných kvetín a technológiou Microtalco pre pocit sucha a sviežosti
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
Kód dod.: 835570
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Essence
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Kód: 65207
Kód dod.: ES443772
EAN: 4250338443772
100%
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Niekedy je aj každá sekunda drahá. S rýchloschnúcimi kvapkami na nechty zaschne tvoj lak len za 60 s
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte športovo svieži pocit! Fa Sport povzbudí telo a zmysly svojou športovo sviežou vôňou. Dynamická svieža vôňa. Dermatologicky testované.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.