sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Real Green Clean tablety do umývačky, 40 ks
Zenit Real
Real Green Clean tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2504737
Kód dod.: 750112
EAN: 8594004375759
 
12.18 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfosfátové tablety do umývačky pre dokonale čisté riady.
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky, 72 ks
finish - Calgonit
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky, 72 ks
Kód: 2600003
Kód dod.: 749995
EAN: 5908252004904
 
16.30 EUR
0.23EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Kód: 2600879
Kód dod.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – sviežosť a ochrana, ktorým môžete dôverovať!
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Kód: 2600928
Kód dod.: 839079
EAN: 7290004078942
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant pre ženy poskytuje dôveryhodnú ochranu pred potením a pachom. Zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Bez bielych a žltých stôp na oblečení.
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Henkel Persil
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Kód: 2601025
Kód dod.: 765277
EAN: 9000101846010
 
19.13 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil kapsule na pranie Color sú určené na pranie farebného prádla. Praktická kapsula obsahuje vopred odmeranú dávku pracieho prostriedku.
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Jar
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Kód: 2601055
Kód dod.: 750263
EAN: 8006530100977
 
13.04 EUR
0.42EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú každodenné používanie umývačky.
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Kód: 2601057
Kód dod.: 750265
EAN: 8006530121828
 
13.04 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Henkel Somat
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Kód: 2603206
Kód dod.: 750366
EAN: 9000101852257
 
47.22 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon sú multifunkčné tablety do umývačky, ktoré účinne odstraňujú zaschnuté nečistoty a pripáleniny a pomáhajú zanechať riad čistý a žiarivý.
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Kód: 2603207
Kód dod.: 750367
EAN: 9000101852738
 
47.22 EUR
0.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Family Tabs Lemon 3 in 1 Extra sú tablety do automatickej umývačky riadu s citrónovou vôňou, ktoré pomáhajú odstrániť nečistoty a zanechať riad čistý a lesklý.
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
Kód: 89329
Kód dod.: 749001
EAN: 8592326008430
90%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish čistič umývačky s vôňou citróna. Perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň.
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky, vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 25728
 
EAN: 737052354996
 
16.43 EUR
16.44 EUR
219.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emocionálna, výrazná - defi
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 61855
 
EAN: 8011003817719
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Určené sebavedomej aj silnej žene s láskou k ži
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Kód: 2400779
Kód dod.: 840129
EAN: 9005800352206
 
4.34 EUR
108.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant Nivea Men Invisible Black & White optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Gant®
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 2401496
Kód dod.: 13916
EAN: 4013674900053
 
23.96 EUR
319.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieže a hrejivé tóny toaletnej vody GANT spojené v deodorante. Vegánske zloženie bez alkoholu nevys
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
2.87 EUR
71.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Kód: 2500572
Kód dod.: 750318
EAN: 9000101807998
 
16.09 EUR
0.32EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 kapsule na umývanie riadu obsahujú prémiový multifunkčný prostriedok na umývanie riadu vyrobený z prášku v kombinácii so 3 jedinečnými pevnými gélovými komorami v biologicky odbúrateľnej fólii rozpustnej vo vode.
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Kód: 2500574
Kód dod.: 750244
EAN: 9000101809282
 
16.09 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All-in-1 Extra Citrón & Limeta tablety do myčky s vôňou citróna a limetky neutralizujúce zápach pre žiarivo čisté riady aj na krátke a eco programy s nízkou teplotou!
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Kód: 2501022
Kód dod.: 839033
EAN: 59099642
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Granátové jablko je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.