sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Henkel Persil
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Kód: 2601025
Kód dod.: 765277
EAN: 9000101846010
 
19.13 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil kapsule na pranie Color sú určené na pranie farebného prádla. Praktická kapsula obsahuje vopred odmeranú dávku pracieho prostriedku.
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Jar
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Kód: 2601055
Kód dod.: 750263
EAN: 8006530100977
 
13.04 EUR
0.42EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú každodenné používanie umývačky.
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Kód: 2601057
Kód dod.: 750265
EAN: 8006530121828
 
13.04 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Henkel Somat
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Kód: 2603206
Kód dod.: 750366
EAN: 9000101852257
 
47.22 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon sú multifunkčné tablety do umývačky, ktoré účinne odstraňujú zaschnuté nečistoty a pripáleniny a pomáhajú zanechať riad čistý a žiarivý.
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Kód: 2603207
Kód dod.: 750367
EAN: 9000101852738
 
47.22 EUR
0.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Family Tabs Lemon 3 in 1 Extra sú tablety do automatickej umývačky riadu s citrónovou vôňou, ktoré pomáhajú odstrániť nečistoty a zanechať riad čistý a lesklý.
AKCE
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Kód: 2508781
Kód dod.: 761320
EAN: 4260418936230
 
6.52 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glanz Meister All in 1 Ultimate tablety do umývačky sú multifunkčné prípravky, ktoré kombinujú niekoľko účinkov v jednej tablete pre účinné a šetrné umývanie riadu.
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Drogerie.cz
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Kód: 2506559
Kód dod.: 749033
EAN: 8031447220180
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistič umývačky na odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa z vnútra umývačky.
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky, 72 ks
finish - Calgonit
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky, 72 ks
Kód: 2600003
Kód dod.: 749995
EAN: 5908252004904
 
16.30 EUR
0.23EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Quantum All-in-1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Kód: 2600879
Kód dod.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – sviežosť a ochrana, ktorým môžete dôverovať!
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Kód: 2600928
Kód dod.: 839079
EAN: 7290004078942
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant pre ženy poskytuje dôveryhodnú ochranu pred potením a pachom. Zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Bez bielych a žltých stôp na oblečení.
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Frosch®
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Kód: 2505589
Kód dod.: 750299
EAN: 4001499958694
 
18.04 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná prírodná receptúra so silnými odmasťovacími účinkami zanechá žiarivo čisté riady a sviežu citrónovú vôňu. Všetko, čo potrebujete pre krásne čisté a lesklé riady v jednej tablete.
Real Green Clean tablety do umývačky, 40 ks
Zenit Real
Real Green Clean tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2504737
Kód dod.: 750112
EAN: 8594004375759
 
12.18 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfosfátové tablety do umývačky pre dokonale čisté riady.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
AKCE
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 795085
EAN: 8714789487656
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom horčíka a citrusového oleja pokožku pri sprchovaní dokonale vyčistí a zanechá sviežu vôňu. Má neutrálnu pH a preto je vhodný pre citlivú pokožku.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S izotonickým minerálnym komplexom pomáha pokožke k regenerácii, osvieženiu a nabudeniu po športe.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.