sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte športovo svieži pocit! Fa Sport povzbudí telo a zmysly svojou športovo sviežou vôňou. Dynamická svieža vôňa. Dermatologicky testované.
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Kód: 57427
Kód dod.: 835179
EAN: 9000100540186
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra dlhotrvajúca arktická svieža vôňa pre dokonalú sviežosť a 24-hodinovú deo ochranu. Arktická svieža vôňa.
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Essence
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Kód: 65207
Kód dod.: ES443772
EAN: 4250338443772
100%
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Niekedy je aj každá sekunda drahá. S rýchloschnúcimi kvapkami na nechty zaschne tvoj lak len za 60 s
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501014
Kód dod.: 835072
EAN: 8720181570070
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami a dodáva vám príjemnú vanilkovú vôňu.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant 150 ml je antiperspirant vo spreji, ktorý kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s príjemnou sladko-orieškovou vôňou pistácií a medu.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
Kód dod.: 835183
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.