sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Jar
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Kód: 2601054
Kód dod.: 750262
EAN: 8006530122054
 
10.87 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar All-in-1 tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky riadu.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Kód: 2601058
Kód dod.: 750266
EAN: 8006530101059
 
17.39 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť mastnotu a zvyšky jedla z riadu. Sú účinné aj pri krátkych 30-minútových umývacích programoch.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
13.04 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
Kód: 2602746
Kód dod.: 750002
EAN: 5999109583406
 
21.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté nečistoty, zaisťujú žiarivo čistý riad a zanechávajú sviežu citrónovú vôňu.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.34 EUR
868EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Kód: 2508828
Kód dod.: 842066
EAN: 9005800390239
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend roll-on je antiperspirant určený pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a zápachu.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403682
Kód dod.: 769007
EAN: 8585003931473
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vášmu prádlu osviežujúcu, dlhodobú vôňu.
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403681
Kód dod.: 769006
EAN: 8585003931466
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vašemu prádlu osviežujúcu, dlhotrvajúcu vôňu.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.