sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 54 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 54 ks
Kód: 2404536
Kód dod.: 750245
EAN: 9000101807936
 
18.47 EUR
18.48 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 kapsle na riad - Navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali až 72 hodín zaschnuté odolné škvrny a zabezpečili hĺbkové čistenie.
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Kód: 2501343
Kód dod.: 750320
EAN: 9000101807875
 
21.30 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 kapsle na riad - Navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali až 72 hodín zaschnuté odolné škvrny a zabezpečili hĺbkové čisté výsledky.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
GO!
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
Kód: 2507724
Kód dod.: 749990
EAN: 8594029052451
 
6.95 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfosfátové tablety do umývačky s funkciou leštidla a soli.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
17.39 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Kód: 2601133
Kód dod.: 750333
EAN: 9000101831658
 
26.52 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Kód: 2602945
Kód dod.: 750338
EAN: 9000101852011
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 ks sú účinné tablety určené pre každodenné umývanie riadu.
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Kód: 2603209
Kód dod.: 750369
EAN: 9000101852677
 
47.22 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 sú prémiové kapsule do umývačky, ktoré v jednom umývacom cykle spájajú účinné odstránenie odolných nečistôt so starostlivosťou o riad a žiarivým leskom.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Kód: 2400779
Kód dod.: 840129
EAN: 9005800352206
 
4.34 EUR
108.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant Nivea Men Invisible Black & White optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Gant®
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 2401496
Kód dod.: 13916
EAN: 4013674900053
 
23.96 EUR
319.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieže a hrejivé tóny toaletnej vody GANT spojené v deodorante. Vegánske zloženie bez alkoholu nevys
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
2.87 EUR
71.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
Kód: 89329
Kód dod.: 749001
EAN: 8592326008430
90%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish čistič umývačky s vôňou citróna. Perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň.
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky, vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 25728
 
EAN: 737052354996
 
16.43 EUR
16.44 EUR
219.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emocionálna, výrazná - defi
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.