sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2504286
Kód dod.: 340259
EAN: 8590892118775
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota k priamemu použitiu na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavíc, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
192.90 EUR
9.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barlet silikón S je fasádna silikónová farba. Používa sa na nátěry fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je primárne odporúčaná na nanášanie striekaním.
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
8.70 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmeňte svoju rutinnú starostlivosť o ústnu dutinu používaním ústnej vody Listerine® Total Care dvakrát denne. Je klinicky preukázané, že čistí a chráni pre celkové zdravie ústnej dutiny pomocou 6 výhod.
-1%Zľava
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencom na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Pôsobivý sprchový gél Creme Care.
-1%Zľava
Nivea Creme Care tuhé mydlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mydlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značne hebká a pružná pokožka rúk už nemusí byť len sen! Doprajte si každý deň prvotriednu účinnú starostlivosť s jemnou vôňou: NIVEA Krémové tuhé mydlo Creme Care.
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hebké a silné vlasy s neprehliadnuteľným objemom. Starajúce zloženie s výtažkami z bambusu je určené pre jemné vlasy bez objemu. Starostlivosť bez zaťaženia: NIVEA Starajúci šampón Volume Care.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
4.74 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baterie od značky Varta vám ponúkajú značkovú kvalitu za rozumnú cenu. Vašim prístrojom vdychujú život a pomôžu vám ostať v spojení, nech ste kdekoľvek.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodejte vlasom poriadny objem! So správnym lakom ľahko vytvoríte nadýchaný účes hodný hollywoodskej hviezdy. Fixáciu bez slepenia a vysušenia vám zabezpečí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pre silné zafixovanie je úplne bez parfemácie a vďaka tomu je jeho zloženie veľmi šetrné k pokožke hlavy.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodín, zachováva ich hebkosť, nevysušuje ich a môže sa veľmi ľahko vyčesať.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
32.57 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
AKCE
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Kód: 2503051
Kód dod.: 301490
EAN: 8595002310247
 
61.71 EUR
12.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Kód: 2503754
Kód dod.: 354179
EAN: 8592474002526
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.