sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
 
EAN: 9000101040524
100%
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pre neuveriteľný objem. Nafúknite objem svojho účesu do výšok! Got2b objemový lak na vlasy dodáva objem od korienkov po končeky.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Kód: 2503754
Kód dod.: 354179
EAN: 8592474002526
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
-1%Zľava
LAVON mydlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mydlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra šetrný prostriedok s obsahom mydla na podlahy a umývateľné povrchy.
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
8.92 EUR
318.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svařovanie za studena vhodné špeciálne na kovové predmety a náradie z ocele, hliníka, železa, medi a i.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
Kód: 2505797
Kód dod.: 355510
EAN: 8590892122000
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
Linteo Baby prebaľovacie podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby prebaľovacie podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
3.69 EUR
0.37EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby prebaľovacie podložky sú vhodné na doma, ale aj na cestovanie s bábätkom. Zabezpečia, aby bábätko bolo pri prebaľovaní v čistote.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
192.90 EUR
9.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barlet silikón S je fasádna silikónová farba. Používa sa na nátěry fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je primárne odporúčaná na nanášanie striekaním.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Varta Energy AAA batérie, 8+2 ks
Varta
Varta Energy AAA batérie, 8+2 ks
Kód: 2507306
Kód dod.: 961093
EAN: 4008496979622
 
4.34 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Alkaline energy sú ideálnymi batériami pre použitie v zariadeniach s konštantnou spotrebou napr. drobná elektronika ako sú ovládače, hodiny, budíky, rádia, prehrávače, kalkulačky atď.
AKCE
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zafixujte účes lakom, ktorý sa o vlasy jemne stará. Dokonalý styling zabezpečí až na 24 hodín. Bez vysušenia. Doprajte si prvotriednu vlasovú starostlivosť - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
45.18 EUR
5.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie: k obnovovacím náterom asfaltových i eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. Ďalej k izolačným náterom materiálov zo šedej liatiny, k základným náterom kanalizačných rúr, pre pokrývačské a izolatérske práce
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
10.76 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
Kód: 2504153
Kód dod.: 416096
EAN: 8591235039795
 
35.01 EUR
7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zateplovacích systémov a je určená na tónovanie.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Kód: 2503751
Kód dod.: 354170
EAN: 8592474002519
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.