sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
Kód: 2504153
Kód dod.: 416096
EAN: 8591235039795
 
35.01 EUR
7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zateplovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
10.76 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
AKCE
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Kód: 2504129
Kód dod.: 328501
EAN: 8591235039078
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je predovšetkým určená na dekoratívne nátery kovářských výrobkov, kde sa vyžaduje atraktívny „kovaný“ vzhľad.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Kód: 2503751
Kód dod.: 354170
EAN: 8592474002519
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2504286
Kód dod.: 340259
EAN: 8590892118775
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota k priamemu použitiu na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby vaše vlasy žiarili! Diamantové čiastočky propůjčia vašim vlasom intenzívny lesk a vyživujúce zloženie zas jemnosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť - NIVEA Vyživujúci šampón Diamond Gloss Care.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
11.73 EUR
11.74 EUR
3.91EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre dokonalé a šetrné holenie sú tu náhradné hlavice pre holiaci strojček Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tieto hlavice obsahujú mydlo a majú pohyblivú hlavu so štyrmi britmi, ktoré sú obklopené hydratujúcim a hypoalergénnym mliekom.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
45.18 EUR
5.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie: k obnovovacím náterom asfaltových i eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. Ďalej k izolačným náterom materiálov zo šedej liatiny, k základným náterom kanalizačných rúr, pre pokrývačské a izolatérske práce
AKCE
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zafixujte účes lakom, ktorý sa o vlasy jemne stará. Dokonalý styling zabezpečí až na 24 hodín. Bez vysušenia. Doprajte si prvotriednu vlasovú starostlivosť - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Červostop®
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Kód: 02976
Kód dod.: 676110
EAN: 8590281201019
 
3.78 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok k preventívnej impregnácií dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a k sanácii napadnutého dreva.
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
8.70 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmeňte svoju rutinnú starostlivosť o ústnu dutinu používaním ústnej vody Listerine® Total Care dvakrát denne. Je klinicky preukázané, že čistí a chráni pre celkové zdravie ústnej dutiny pomocou 6 výhod.
-1%Zľava
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencom na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hebké a silné vlasy s neprehliadnuteľným objemom. Starajúce zloženie s výtažkami z bambusu je určené pre jemné vlasy bez objemu. Starostlivosť bez zaťaženia: NIVEA Starajúci šampón Volume Care.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
4.74 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baterie od značky Varta vám ponúkajú značkovú kvalitu za rozumnú cenu. Vašim prístrojom vdychujú život a pomôžu vám ostať v spojení, nech ste kdekoľvek.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Pôsobivý sprchový gél Creme Care.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.