sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care starajúci šampón, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hebké a silné vlasy s neprehliadnuteľným objemom. Starajúce zloženie s výtažkami z bambusu je určené pre jemné vlasy bez objemu. Starostlivosť bez zaťaženia: NIVEA Starajúci šampón Volume Care.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické batérie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
4.74 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baterie od značky Varta vám ponúkajú značkovú kvalitu za rozumnú cenu. Vašim prístrojom vdychujú život a pomôžu vám ostať v spojení, nech ste kdekoľvek.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
32.57 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavíc, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixácia 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixácia 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixáciou úrovne 5 („Power“), balený vo veľkom 400 ml aerosóle – ideálny pre dlhodobé držanie náročných účesov.
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodejte vlasom poriadny objem! So správnym lakom ľahko vytvoríte nadýchaný účes hodný hollywoodskej hviezdy. Fixáciu bez slepenia a vysušenia vám zabezpečí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodín, zachováva ich hebkosť, nevysušuje ich a môže sa veľmi ľahko vyčesať.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pre silné zafixovanie je úplne bez parfemácie a vďaka tomu je jeho zloženie veľmi šetrné k pokožke hlavy.
AKCE
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, A báza 1 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, A báza 1 kg
Kód: 2503763
Kód dod.: 405239
EAN: 8594002530020
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bázy sú určené na tónovanie pomocou tónovacích strojov kolorovacím systémom HET. Báza A je určená na tónovanie svetlých odtieňov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Kód: 2503754
Kód dod.: 354179
EAN: 8592474002526
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 1 kg
Het
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 1 kg
Kód: 2503325
Kód dod.: 355755
EAN: 8594158029140
 
11.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny akrylátový lak na dodatočnú ochranu disperzných farieb - odporúčame ako ochranný lak na maliarske nátery pre dokonalú umývateľnosť povrchov, soklov, kuchyne a pod.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Kód: 2503051
Kód dod.: 301490
EAN: 8595002310247
 
61.71 EUR
12.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.