sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Varta Energy AAA batérie, 8+2 ks
Varta
Varta Energy AAA batérie, 8+2 ks
Kód: 2507306
Kód dod.: 961093
EAN: 4008496979622
 
4.34 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Alkaline energy sú ideálnymi batériami pre použitie v zariadeniach s konštantnou spotrebou napr. drobná elektronika ako sú ovládače, hodiny, budíky, rádia, prehrávače, kalkulačky atď.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0230 hnedá, 700 g
Kód: 2503754
Kód dod.: 354179
EAN: 8592474002526
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 1 kg
Het
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 1 kg
Kód: 2503325
Kód dod.: 355755
EAN: 8594158029140
 
11.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny akrylátový lak na dodatočnú ochranu disperzných farieb - odporúčame ako ochranný lak na maliarske nátery pre dokonalú umývateľnosť povrchov, soklov, kuchyne a pod.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikoróznu rýchloschnúcu farbu, 0100 biela, 700 g
Kód: 2503751
Kód dod.: 354170
EAN: 8592474002519
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klempířských prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádna farba biela báza A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
10.76 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biely, 5 kg
Kód: 2504153
Kód dod.: 416096
EAN: 8591235039795
 
35.01 EUR
7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zateplovacích systémov a je určená na tónovanie.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Kód: 2503051
Kód dod.: 301490
EAN: 8595002310247
 
61.71 EUR
12.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
Kód: 2505797
Kód dod.: 355510
EAN: 8590892122000
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálna farba na všetky kovy, 402 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2504286
Kód dod.: 340259
EAN: 8590892118775
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota k priamemu použitiu na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
8.92 EUR
318.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svařovanie za studena vhodné špeciálne na kovové predmety a náradie z ocele, hliníka, železa, medi a i.
-1%Zľava
LAVON mydlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mydlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra šetrný prostriedok s obsahom mydla na podlahy a umývateľné povrchy.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
32.57 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.