sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
12.88 EUR
4.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
určená najmä pre všetky typy starších vozidiel, poľnohospodárske a stavebné stroje. Je určený pre vozidlá Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503773
Kód dod.: 797062
EAN: 4005808782444
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na telo, tvár i vlasy. Starostlivé zloženie zabezpečí dlhodobý pocit sviežosti. Svieža citrusová vôňa sa postará o príliv novej energie. I po náročnom športovom výkone sa budete cítiť sviežo.
AKCE
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504708
Kód dod.: 797074
EAN: 4005900047700
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvieženie vďaka výťažku z mäty a prebuďte k životu svoju pokožku aj po naozaj vyčerpávajúcom dni. Doprajte si príval energie po každom sprchovaní a zabudnite na pocity únavy a ospalosti.
AKCE
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je schválený pre automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pre všetky typy celohliníkových motorov. Produkt je certifikovaný akreditovanou skúšobnou laboratóriou 1152.1.
AKCE
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Nivea®
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Kód: 2505951
Kód dod.: 795109
EAN: 9005800379401
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodným ílom hĺbkovo umýva pokožku. Zloženie je bez mikroplastov a z 99% biologicky rozložiteľné.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodnými morskými minerálmi a povzbudzujúcou vôňou oceánu dodá pleti hydratáciu a sviežosť.
AKCE
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Kód: 2600400
Kód dod.: 735046
EAN: 8594187145415
 
18.44 EUR
3.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zvlhčuje, zabraňuje vzniku minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Kód: 2600880
Kód dod.: 795379
EAN: 8714789703398
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Sport 3 v 1 sprchový gél ponúka kompletnú starostlivosť pre telo, tvár aj vlasy.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Henkel Somat
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Kód: 2602944
Kód dod.: 750337
EAN: 9000101850390
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky Duo 2 × 540 ml je vysoko účinný tekutý prostriedok do umývačky s dvojitou receptúrou, ktorá kombinuje silné odmasťovacie zložky a aktívne čistiace látky pre dokonalé odstránenie zaschnutých zvyškov jedla aj odolnej mastnoty.
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
Kód: 89329
Kód dod.: 749001
EAN: 8592326008430
90%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish čistič umývačky s vôňou citróna. Perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň.
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky, vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 25728
 
EAN: 737052354996
 
16.43 EUR
16.44 EUR
219.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emocionálna, výrazná - defi
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 61855
 
EAN: 8011003817719
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Určené sebavedomej aj silnej žene s láskou k ži
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Kód: 2400779
Kód dod.: 840129
EAN: 9005800352206
 
4.34 EUR
108.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant Nivea Men Invisible Black & White optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Gant®
Gant Deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 2401496
Kód dod.: 13916
EAN: 4013674900053
 
23.96 EUR
319.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieže a hrejivé tóny toaletnej vody GANT spojené v deodorante. Vegánske zloženie bez alkoholu nevys
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
2.87 EUR
71.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Kód: 2500572
Kód dod.: 750318
EAN: 9000101807998
 
16.09 EUR
0.32EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 kapsule na umývanie riadu obsahujú prémiový multifunkčný prostriedok na umývanie riadu vyrobený z prášku v kombinácii so 3 jedinečnými pevnými gélovými komorami v biologicky odbúrateľnej fólii rozpustnej vo vode.
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Kód: 2500574
Kód dod.: 750244
EAN: 9000101809282
 
16.09 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All-in-1 Extra Citrón & Limeta tablety do myčky s vôňou citróna a limetky neutralizujúce zápach pre žiarivo čisté riady aj na krátke a eco programy s nízkou teplotou!
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Kód: 2501022
Kód dod.: 839033
EAN: 59099642
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Granátové jablko je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Jar
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Kód: 2601054
Kód dod.: 750262
EAN: 8006530122054
 
10.87 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar All-in-1 tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky riadu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.