sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403682
Kód dod.: 769007
EAN: 8585003931473
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vášmu prádlu osviežujúcu, dlhodobú vôňu.
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403681
Kód dod.: 769006
EAN: 8585003931466
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vašemu prádlu osviežujúcu, dlhotrvajúcu vôňu.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 746101
EAN: 8017412004016
90%
1.35 EUR
1.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Kód: 2300875
Kód dod.: 839165
EAN: 9005800398990
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyzkoušejte unikátní inovované pečující složení bez alkoholu* s cennými výtažky z perel a avokádovým olejem. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin.
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
7.39 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič myčky 3× čistiaca sila – odstraňuje mastnotu, vodný kameň a čistí filter myčky. Čistí dôležité časti myčky ako striekacie trysky a filtre.
AKCE
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Jelen®
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Kód: 2309215
Kód dod.: 749949
EAN: 8596422551159
 
11.39 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
České a ekologické tablety do umývačky značky Jelen sú šetrné k prírode aj k vašej umývačke.
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahom morských minerálov poskytuje dlhodobý príjemný pocit intenzívnej sviežosti a čistoty.
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 839068
EAN: 7509546671376
100%
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Henkel Somat
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06920
Kód dod.: 746061
EAN: 9000100147293
80%
2.82 EUR
1.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bráni usadzovaniu vodného kameňa a zvyšuje výkonnosť umývačky.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Finish čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
95%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 96291
 
EAN: 3386460074872
 
20.36 EUR
271.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016. Svietivá, mužná, intenzívna.
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508148
Kód dod.: 841016
EAN: 9005800390116
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72-hodinová ochrana proti poteniu pre citlivú pokožku s vôňou a hypoalergénnym zložením.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.