sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky, vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Jar
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Kód: 2601054
Kód dod.: 750262
EAN: 8006530122054
 
10.87 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar All-in-1 tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky riadu.
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Kód: 2601058
Kód dod.: 750266
EAN: 8006530101059
 
17.39 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť mastnotu a zvyšky jedla z riadu. Sú účinné aj pri krátkych 30-minútových umývacích programoch.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
13.04 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
Kód: 2602746
Kód dod.: 750002
EAN: 5999109583406
 
21.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté nečistoty, zaisťujú žiarivo čistý riad a zanechávajú sviežu citrónovú vôňu.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403682
Kód dod.: 769007
EAN: 8585003931473
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vášmu prádlu osviežujúcu, dlhodobú vôňu.
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403681
Kód dod.: 769006
EAN: 8585003931466
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vašemu prádlu osviežujúcu, dlhotrvajúcu vôňu.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Paco Rabanne
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 68598
 
EAN: 3349666007990
 
25.44 EUR
339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougére - svieža vôňa, vôňa uvedená na trh v roku 2010. Veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razen
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Kód: 82925
Kód dod.: 839075
EAN: 8714789966403
98%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant obsahuje častice, ktoré sa uvoľňujú postupne a bojujú proti potu a zápachu. Používajte denne pre nonstop ochranu, 24 hodín, 7 dní v týždni.
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Henkel Somat
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Kód: 98529
Kód dod.: 749021
EAN: 9000100999786
 
4.56 EUR
1.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako prvý a jediný na použitie v naplnenej umývačke! Dokonale odstráni vodný kameň a mastné usadeniny aj na ťažko prístupných miestach počas plného umývacieho cyklu.
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 36571
Kód dod.: 749005
EAN: 8592326010716
100%
6.52 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.