sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
192.90 EUR
9.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barlet silikón S je fasádna silikónová farba. Používa sa na nátěry fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je primárne odporúčaná na nanášanie striekaním.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zafixujte účes lakom, ktorý sa o vlasy jemne stará. Dokonalý styling zabezpečí až na 24 hodín. Bez vysušenia. Doprajte si prvotriednu vlasovú starostlivosť - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
45.18 EUR
5.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie: k obnovovacím náterom asfaltových i eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. Ďalej k izolačným náterom materiálov zo šedej liatiny, k základným náterom kanalizačných rúr, pre pokrývačské a izolatérske práce
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Bal nákupná taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupná taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktická a pevná nákupná taška v neutrální béžovej farbe, ktorá sa stane vaším spoľahlivým pomocníkom pri každodenných nákupoch.
Dixi Baby detská pena do kúpeľa, 500 ml
Dixi
Dixi Baby detská pena do kúpeľa, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
5.65 EUR
11.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu bábätku kvalitnú kozmetiku pri kúpaní. Dixi baby detská pena do kúpeľa na telo a vlásky s extraktom z nechtíka lekárskeho a s panthenolom šetrne umýva jemnú detskú pokožku a vlásky.
Colgate zubná pasta Max White Charcoal, 20 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max White Charcoal, 20 ml
Kód: 2600975
Kód dod.: 885281
EAN: 8718951408586
 
1 EUR
50EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasta s obsahom prírodných zložiek aktívne pôsobí na zubnú sklovinu, zabezpečuje jemné bielenie a zároveň chráni pred zubným kazom.
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504287
Kód dod.: 340265
EAN: 8590892118799
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota na priame použitie na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Červostop®
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Kód: 02976
Kód dod.: 676110
EAN: 8590281201019
 
3.78 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok k preventívnej impregnácií dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a k sanácii napadnutého dreva.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
LAVON kúpeľňa Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kúpeľňa Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič kúpeľní, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni hrdzu, vodný kameň a mydlové i mastné nečistoty.
Niteola Baby detská kúpeľňová hubka, rôzne farby
Niteola®
Niteola Baby detská kúpeľňová hubka, rôzne farby
Kód: 2505948
Kód dod.: 591364
EAN: 8594158378040
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubka je mäkká, príjemná na dotyk a má veľkú schopnosť absorbovať vodu aj mydlo, sprchový gél, apod.
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2407106
Kód dod.: 860092
EAN: 9000101735857
 
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s pevnou fixáciou, ktorý zároveň stará o vlasy vďaka obsahu arganového oleja a provitamínu B5.
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixácia 4, 300 ml
Kód: 77591
Kód dod.: 860354
EAN: 9000100854733
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h maximálne styling s extra silnou fixáciou. Vlasy posilňuje a dodáva im perfektnú pružnosť. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Pomáha chrániť vlasy pred vlhkosťou a UV žiarením.
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
32.57 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná náterová hmota na betón a iné savé materiály so strednou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
AKCE
Varta Energy AAA batérie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA batérie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
1.82 EUR
0.46EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Alkaline energy sú ideálnymi batériami pre použitie v zariadeniach s konštantnou spotrebou.
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby detské telové mlieko s nechtíkom lekárskym, betaglukánom a bisabololom zaisťuje jemnú starostlivosť o detskú pokožku, zabraňuje jej vysúšaniu a dodáva potrebnú vláčnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.