sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne sa stará o pokožku podpazušia.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2507738
Kód dod.: 835232
EAN: 9005800379050
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivo ochrání pred potom a pachem po celých 48 hodin. Zjemňuje pokožku podpazušia a stará sa o ňu.
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Kód: 2508059
Kód dod.: 837076
EAN: 5900017099804
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Natural Tone je antiperspirant v spreji, ktorý poskytuje extra dlhú ochranu proti poteniu a zápachu až po dobu 96 hodín. Vhodný aj pre citlivú pleť, s jemnou, sviežou vôňou.
AKCE
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Kód: 2508153
Kód dod.: 837070
EAN: 9005800384658
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Pearl & Beauty – krása, sviežosť a starostlivosť v každom okamihu!
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2507743
Kód dod.: 835235
EAN: 4005808730735
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h ochrana proti poteniu bez alkoholu pre mužov.
AKCE
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506696
Kód dod.: 837089
EAN: 9005800299082
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonný a pritom stále okúzľujúci. Ako na to? Nedajte potu šancu, nechajte sa sprevádzať šarmantnou sviežosťou. Proti poteniu vás ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant pre mužov DEEP.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Tidy Home
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Kód: 2508417
Kód dod.: 588267
EAN: 0725765498441
 
13.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché a efektívne sušenie prádla zabezpečí Tidy Home kovový sušák s celkovou dĺžkou 18 metrov.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustračná, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nemožno zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Bella My Friend savé podložky pod zvieratá, 90 x 60 cm, 10 ks
My friend
Bella My Friend savé podložky pod zvieratá, 90 x 60 cm, 10 ks
Kód: 1703086
Kód dod.: 976130
EAN: 5900516460624
73%
5.87 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkké a príjemné na dotyk. Netkaná vrchná vrstva poskytuje pohodlie. Vnútorné savé jadro, vyrobené z buničiny, efektívne absorbuje vlhkosť a udržuje ju vo vnútri podložky.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15617
Kód dod.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky tuhý deodorant s príjemnou vôňou pre pocit sviežosti po celý deň. Originálna vôňa je overená generáciami, vytvára skvelý pocit čistoty, sviežosti a podporuje sebadôveru mužov.
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.