sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
13.04 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
Kód: 2602746
Kód dod.: 750002
EAN: 5999109583406
 
21.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté nečistoty, zaisťujú žiarivo čistý riad a zanechávajú sviežu citrónovú vôňu.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Kód: 2501001
Kód dod.: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Gold Orchid – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a elegantnú vôňu prádla
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Pure Linen vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403682
Kód dod.: 3147
EAN: 8585003931473
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vášmu prádlu osviežujúcu, dlhodobú vôňu.
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Tatrachema Jaso
Jaso Blue Dream vôňa na prádlo, 300 ml
Kód: 2403681
Kód dod.: 3146
EAN: 8585003931466
 
4.34 EUR
14.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný prípravok, ktorý dodá vašemu prádlu osviežujúcu, dlhotrvajúcu vôňu.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.