sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je schválený pre automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pre všetky typy celohliníkových motorov. Produkt je certifikovaný akreditovanou skúšobnou laboratóriou 1152.1.
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená pre technické účely napr. do chladičov a akumulátora áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax. Vodivosť max. 15 µ S.cm-1
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre mužov na telo, tvár a vlasy 3 v 1-
AKCE
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Nivea®
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Kód: 2505951
Kód dod.: 795109
EAN: 9005800379401
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodným ílom hĺbkovo umýva pokožku. Zloženie je bez mikroplastov a z 99% biologicky rozložiteľné.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodnými morskými minerálmi a povzbudzujúcou vôňou oceánu dodá pleti hydratáciu a sviežosť.
AKCE
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Kód: 2600400
Kód dod.: 735046
EAN: 8594187145415
 
18.44 EUR
3.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zvlhčuje, zabraňuje vzniku minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Kód: 2600880
Kód dod.: 795379
EAN: 8714789703398
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Sport 3 v 1 sprchový gél ponúka kompletnú starostlivosť pre telo, tvár aj vlasy.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Henkel Somat
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Kód: 2602944
Kód dod.: 750337
EAN: 9000101850390
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky Duo 2 × 540 ml je vysoko účinný tekutý prostriedok do umývačky s dvojitou receptúrou, ktorá kombinuje silné odmasťovacie zložky a aktívne čistiace látky pre dokonalé odstránenie zaschnutých zvyškov jedla aj odolnej mastnoty.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 746101
EAN: 8017412004016
90%
1.35 EUR
1.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Kód: 2300875
Kód dod.: 839165
EAN: 9005800398990
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyzkoušejte unikátní inovované pečující složení bez alkoholu* s cennými výtažky z perel a avokádovým olejem. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin.
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
7.39 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič myčky 3× čistiaca sila – odstraňuje mastnotu, vodný kameň a čistí filter myčky. Čistí dôležité časti myčky ako striekacie trysky a filtre.
AKCE
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Jelen®
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Kód: 2309215
Kód dod.: 749949
EAN: 8596422551159
 
11.39 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
České a ekologické tablety do umývačky značky Jelen sú šetrné k prírode aj k vašej umývačke.
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahom morských minerálov poskytuje dlhodobý príjemný pocit intenzívnej sviežosti a čistoty.
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 839068
EAN: 7509546671376
100%
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 96291
 
EAN: 3386460074872
 
20.36 EUR
271.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016. Svietivá, mužná, intenzívna.
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Henkel Somat
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06920
Kód dod.: 746061
EAN: 9000100147293
80%
2.82 EUR
1.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bráni usadzovaniu vodného kameňa a zvyšuje výkonnosť umývačky.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Finish čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
95%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508148
Kód dod.: 841016
EAN: 9005800390116
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72-hodinová ochrana proti poteniu pre citlivú pokožku s vôňou a hypoalergénnym zložením.
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501213
Kód dod.: 834920
EAN: 59002222
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S týmto antiperspirantom pre ženy sa budete cítiť skvele po celý deň. Zažite kvetinovú ženskú vôňu s iskriacimi tónmi.
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501495
Kód dod.: 837160
EAN: 4012400502547
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Men Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
AKCE
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2602667
Kód dod.: 839069
EAN: 8718951646728
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a sviežu kvetinovú vôňu šeříku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.