sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
Kód: 89329
Kód dod.: 749001
EAN: 8592326008430
90%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish čistič umývačky s vôňou citróna. Perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň.
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsule na čistenie umývačky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky, vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 25728
 
EAN: 737052354996
 
16.43 EUR
16.44 EUR
219.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emocionálna, výrazná - defi
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 61855
 
EAN: 8011003817719
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Určené sebavedomej aj silnej žene s láskou k ži
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Henkel Somat
Somat Lemon 3v1 tablety do umývačky 34 ks, 615,4 g
Kód: 2508875
Kód dod.: 750340
EAN: 9000101832587
 
11.53 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Lemon 3v1 sú multifunkčné tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu, určené na efektívne čistenie riadu. Každá tableta kombinuje funkcie umývania, ochrany skla a odstránenia mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla.
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 4v1 50 ks
Kód: 2500572
Kód dod.: 750318
EAN: 9000101807998
 
16.09 EUR
0.32EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 kapsule na umývanie riadu obsahujú prémiový multifunkčný prostriedok na umývanie riadu vyrobený z prášku v kombinácii so 3 jedinečnými pevnými gélovými komorami v biologicky odbúrateľnej fólii rozpustnej vo vode.
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Citrón & Limeta, 75 ks
Kód: 2500574
Kód dod.: 750244
EAN: 9000101809282
 
16.09 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All-in-1 Extra Citrón & Limeta tablety do myčky s vôňou citróna a limetky neutralizujúce zápach pre žiarivo čisté riady aj na krátke a eco programy s nízkou teplotou!
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Kód: 2501022
Kód dod.: 839033
EAN: 59099642
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Granátové jablko je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Jar
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Kód: 2601054
Kód dod.: 750262
EAN: 8006530122054
 
10.87 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar All-in-1 tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky riadu.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Kód: 2601058
Kód dod.: 750266
EAN: 8006530101059
 
17.39 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť mastnotu a zvyšky jedla z riadu. Sú účinné aj pri krátkych 30-minútových umývacích programoch.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
13.04 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky, 100 ks
Kód: 2602746
Kód dod.: 750002
EAN: 5999109583406
 
21.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Ultimate All in 1 Lemon tablety do umývačky účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté nečistoty, zaisťujú žiarivo čistý riad a zanechávajú sviežu citrónovú vôňu.
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
AKCE
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 795085
EAN: 8714789487656
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom horčíka a citrusového oleja pokožku pri sprchovaní dokonale vyčistí a zanechá sviežu vôňu. Má neutrálnu pH a preto je vhodný pre citlivú pokožku.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S izotonickým minerálnym komplexom pomáha pokožke k regenerácii, osvieženiu a nabudeniu po športe.
AKCE
Astrid Repelent sprej proti kliešťom a komárom, 150 ml
Astrid
Astrid Repelent sprej proti kliešťom a komárom, 150 ml
Kód: 63492
Kód dod.: 675633
EAN: 8593843011118
 
3.91 EUR
26.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid repelent v spreji je repelentný prípravok určený na použitie na pokožku. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
AKCE
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Diffusil
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Kód: 1801427
Kód dod.: 675569
EAN: 5000204918397
93%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku aj odev a obuv. Spoľahlivo chráni proti komárom tigriam až 6 hodín, ovádom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny.
AKCE
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 1804013
Kód dod.: 845448
EAN: 9005800388892
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mastné vlasy už nedostanú šancu! Šampón obohatený o elektrolyty a čierne uhlie dôkladne čistí a odstraňuje nadbytočný kožný maz z pokožky hlavy aj vlasov - NIVEA Šampón pre mužov DEEP.
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Kód: 1804267
Kód dod.: 797058
EAN: 9005800298764
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre mužov, ktorí sa chcú cítiť hlboko čistí a osviežení. Tento inovatívny vzorok z prírodných zdrojov pohlcuje nečistoty a čistí pokožku hlboko, čo zanecháva pocit čerstvej pokožky.
AKCE
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, sáček, 150 g
Ratimor®
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, sáček, 150 g
Kód: 1900848
Kód dod.: 678192
EAN: 3830050609048
91%
1.39 EUR
9.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný rodenticid proti myšiam a potkanom, ktorý obsahuje aktívnu látku s najširším spektrom použitia a je kvôli špeciálnej zmesi obilnín pre hlodavce veľmi atraktívny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.