sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Kód: 2501343
Kód dod.: 750320
EAN: 9000101807875
 
21.30 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 kapsle na riad - Navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali až 72 hodín zaschnuté odolné škvrny a zabezpečili hĺbkové čisté výsledky.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
GO!
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
Kód: 2507724
Kód dod.: 749990
EAN: 8594029052451
 
6.95 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfosfátové tablety do umývačky s funkciou leštidla a soli.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
17.39 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Paco Rabanne
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 68598
 
EAN: 3349666007990
 
25.44 EUR
339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougére - svieža vôňa, vôňa uvedená na trh v roku 2010. Veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razen
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Kód: 82925
Kód dod.: 839075
EAN: 8714789966403
98%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant obsahuje častice, ktoré sa uvoľňujú postupne a bojujú proti potu a zápachu. Používajte denne pre nonstop ochranu, 24 hodín, 7 dní v týždni.
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Henkel Somat
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Kód: 98529
Kód dod.: 749021
EAN: 9000100999786
 
4.56 EUR
1.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako prvý a jediný na použitie v naplnenej umývačke! Dokonale odstráni vodný kameň a mastné usadeniny aj na ťažko prístupných miestach počas plného umývacieho cyklu.
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 36571
Kód dod.: 749005
EAN: 8592326010716
100%
6.52 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Kód: 2601133
Kód dod.: 750333
EAN: 9000101831658
 
26.52 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Kód: 2602945
Kód dod.: 750338
EAN: 9000101852011
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 ks sú účinné tablety určené pre každodenné umývanie riadu.
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Kód: 2603209
Kód dod.: 750369
EAN: 9000101852677
 
47.22 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 sú prémiové kapsule do umývačky, ktoré v jednom umývacom cykle spájajú účinné odstránenie odolných nečistôt so starostlivosťou o riad a žiarivým leskom.
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Off!
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Kód: 2500662
Kód dod.: 675602
EAN: 5000204385847
 
4.99 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný repelent v spreji OFF!® Kids poskytuje spoľahlivú ochranu proti komárom pre deti od 1 roku. Bez parfémov a farbív, šetrný k detskej pokožke.​
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 2101006
Kód dod.: 797056
EAN: 9005800341637
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Nastartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Henkel Somat
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Kód: 2304832
Kód dod.: 750306
EAN: 9000101583830
 
16.09 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný gél do umývačky s citrusovou vôňou pre účinné čistenie a žiarivý lesk riadu aj pri nízkych teplotách na eco a krátke umývacie programy.
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Kód: 2402900
Kód dod.: 797336
EAN: 5201314149910
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlavu tvorí ananás a tóny mora zmiešané s grepom a kardamónom. Srdce sa skladá z levandule, pelargónie, jazmínu a tymiánu na tele tvorenom jantárom, jedľou a tonka bôbmi.
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená pre technické účely napr. do chladičov a akumulátora áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax. Vodivosť max. 15 µ S.cm-1
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre mužov na telo, tvár a vlasy 3 v 1-
AKCE
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
12.88 EUR
4.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
určená najmä pre všetky typy starších vozidiel, poľnohospodárske a stavebné stroje. Je určený pre vozidlá Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503773
Kód dod.: 797062
EAN: 4005808782444
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na telo, tvár i vlasy. Starostlivé zloženie zabezpečí dlhodobý pocit sviežosti. Svieža citrusová vôňa sa postará o príliv novej energie. I po náročnom športovom výkone sa budete cítiť sviežo.
AKCE
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504708
Kód dod.: 797074
EAN: 4005900047700
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvieženie vďaka výťažku z mäty a prebuďte k životu svoju pokožku aj po naozaj vyčerpávajúcom dni. Doprajte si príval energie po každom sprchovaní a zabudnite na pocity únavy a ospalosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.