sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
20.09 EUR
28.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503753
Kód dod.: 354177
EAN: 8592474002489
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Volume s úrovňou fixácie 3 prináša ideálnu rovnováhu medzi objemom a pružným držaním bez ztuhnutia.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
12.57 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Kód: 2507194
Kód dod.: 777024
EAN: 9000101590272
 
5.22 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlem a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.