sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Volume s úrovňou fixácie 3 prináša ideálnu rovnováhu medzi objemom a pružným držaním bez ztuhnutia.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503753
Kód dod.: 354177
EAN: 8592474002489
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixácia 4, 300 ml
Kód: 77591
Kód dod.: 860354
EAN: 9000100854733
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h maximálne styling s extra silnou fixáciou. Vlasy posilňuje a dodáva im perfektnú pružnosť. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Pomáha chrániť vlasy pred vlhkosťou a UV žiarením.
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2407106
Kód dod.: 860092
EAN: 9000101735857
 
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s pevnou fixáciou, ktorý zároveň stará o vlasy vďaka obsahu arganového oleja a provitamínu B5.
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom letnú sviežosť s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným nátěrům mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k nátěrům v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.