sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Musí toho toľko zastat, a predsa sú tak jemné. Vaše ruky! Starajte sa o ne a chráňte ich pred vysušovaním. Verte sile prírody: NIVEA Ochranný krém na ruky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 75278
Kód dod.: 862188
EAN: 5900017052458
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste lesk diamantov do svojich vlasov! Doprajte si poriadny objem, ktorý drží a len tak nezmizne. Až 24-hodinový pružný účes vám zabezpečí - NIVEA Pena na vlasy Diamond Volume Care.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
5.22 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starostlivosť pre vlnu a športové oblečenie – čistota, sviežosť a ochrana vlákien v každej kvapke.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej manikúre profesionálny vzhľad s essence krycí lakom na nechty TOP GLOSS. Tento transp
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 36 OCEAN EYES v trblie
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 42 DANCING GREEN v
AKCE
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka v hliníkovom kalíšku. Sviečky sú vyrobené z tvrdého parafínu, ktorý 100 % vyhorí. Priemer 5,9 cm!
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
56.49 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504287
Kód dod.: 340265
EAN: 8590892118799
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota na priame použitie na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.