sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2504710
Kód dod.: 326170
EAN: 8591235071894
 
11.05 EUR
31.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na ochranu napr. výmeníka tepla, komína, dvierok pecí, automobilových výfukov z nerezovej ocele, oceľového potrubia na horúcu paru, odtahy sušičiek apod.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Volume s úrovňou fixácie 3 prináša ideálnu rovnováhu medzi objemom a pružným držaním bez ztuhnutia.
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Polykar
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
7.79 EUR
51.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov zo dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadáva sa.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503753
Kód dod.: 354177
EAN: 8592474002489
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixácia 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixácia 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixáciou úrovne 5 („Power“), balený vo veľkom 400 ml aerosóle – ideálny pre dlhodobé držanie náročných účesov.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.