sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
AKCE
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zafixujte účes lakom, ktorý sa o vlasy jemne stará. Dokonalý styling zabezpečí až na 24 hodín. Bez vysušenia. Doprajte si prvotriednu vlasovú starostlivosť - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
45.18 EUR
5.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie: k obnovovacím náterom asfaltových i eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. Ďalej k izolačným náterom materiálov zo šedej liatiny, k základným náterom kanalizačných rúr, pre pokrývačské a izolatérske práce
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
11.73 EUR
11.74 EUR
3.91EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre dokonalé a šetrné holenie sú tu náhradné hlavice pre holiaci strojček Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tieto hlavice obsahujú mydlo a majú pohyblivú hlavu so štyrmi britmi, ktoré sú obklopené hydratujúcim a hypoalergénnym mliekom.
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby vaše vlasy žiarili! Diamantové čiastočky propůjčia vašim vlasom intenzívny lesk a vyživujúce zloženie zas jemnosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť - NIVEA Vyživujúci šampón Diamond Gloss Care.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504287
Kód dod.: 340265
EAN: 8590892118799
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota na priame použitie na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Červostop®
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Kód: 02976
Kód dod.: 676110
EAN: 8590281201019
 
3.78 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok k preventívnej impregnácií dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a k sanácii napadnutého dreva.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 21 BUBBLE RUSH a doprajte s
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dotknite sa vašej manikúry originálnym a hravým efektom s essence mini lakom na nechty GLOW IN THE D
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
12.57 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.