sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Červostop®
Červostop antiparazitná impregnácia dreva proti hmyzu, 1 l
Kód: 02976
Kód dod.: 676110
EAN: 8590281201019
 
3.78 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok k preventívnej impregnácií dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a k sanácii napadnutého dreva.
AKCE
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditeľná fixácia, bez pocitu slepenia a bez zaťaženia!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 h kontrola účesu s mega silnou fixáciou pre odolný styling. 100 % posilnené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanecháva zbytky a ľahko sa vyčesáva. Pomáha chrániť vlasy pred vzdušnou vlhkosťou a UV žiarením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s obsahom provitamínu B5 a jedinečnou receptúrou vyvinutou podľa najnovších vedeckých poznatkov.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 75278
Kód dod.: 862188
EAN: 5900017052458
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste lesk diamantov do svojich vlasov! Doprajte si poriadny objem, ktorý drží a len tak nezmizne. Až 24-hodinový pružný účes vám zabezpečí - NIVEA Pena na vlasy Diamond Volume Care.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
5.22 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starostlivosť pre vlnu a športové oblečenie – čistota, sviežosť a ochrana vlákien v každej kvapke.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Musí toho toľko zastat, a predsa sú tak jemné. Vaše ruky! Starajte sa o ne a chráňte ich pred vysušovaním. Verte sile prírody: NIVEA Ochranný krém na ruky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504287
Kód dod.: 340265
EAN: 8590892118799
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota na priame použitie na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej manikúre profesionálny vzhľad s essence krycí lakom na nechty TOP GLOSS. Tento transp
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 36 OCEAN EYES v trblie
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 42 DANCING GREEN v
Essence 06 Fairy Nude lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nechty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 06 Fairy Nude dodá tvojim nechtom prirodzený pôvab s jemným trblietaním v tepl
Essence 03 Fairy Rose lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nechty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim nechtom nádych elegancie a ženskosti s lakom Essence 03 Fairy Rose. Jemný pastelovo r
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
56.49 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 5 kg
Het
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 5 kg
Kód: 2503416
Kód dod.: 355757
EAN: 8594002537814
 
53.31 EUR
10.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny akrylový lak na dodatočnú ochranu disperzných farieb - odporúčame ako ochranný lak na maliarske nátery pre dokonalú umývateľnosť povrchov, soklov, kuchyne a pod.
AKCE
Benkor Nova horčica biela 50 g
Benkor
Benkor Nova horčica biela 50 g
Kód: 2501859
Kód dod.: 934938
EAN: 8595020340035
 
0.52 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela horčica mletá od značky Benkor je jemne pálivé korenie s nenápadnou vôňou a výraznou, ale nie príliš ostrou chuťou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.