sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach aj iných miestach v domácnosti.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Neuvedeno
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
2.25 EUR
2.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou Aspen je praktickým a cenovo dostupným nástrojom pre efektívne odstraňovanie námrazy a snehu z automobilových okien počas zimných mesiacov.
AKCE
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka v hliníkovom kalíšku. Sviečky sú vyrobené z tvrdého parafínu, ktorý 100 % vyhorí. Priemer 5,9 cm!
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim nechtom jemný a elegantný lesk s essence mini lakom na nechty PEARLY GLAZE 16. Tento
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom sladko elegantný vzhľad s essence mini lakom na nechty CHOCO CRUSH 17. Tento
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
11.73 EUR
11.74 EUR
3.91EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre dokonalé a šetrné holenie sú tu náhradné hlavice pre holiaci strojček Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tieto hlavice obsahujú mydlo a majú pohyblivú hlavu so štyrmi britmi, ktoré sú obklopené hydratujúcim a hypoalergénnym mliekom.
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby vaše vlasy žiarili! Diamantové čiastočky propůjčia vašim vlasom intenzívny lesk a vyživujúce zloženie zas jemnosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť - NIVEA Vyživujúci šampón Diamond Gloss Care.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý účinne zaisťuje kontrolu krepatenia a dodáva vlasom dlhodobé držanie bez stuhnutia.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
Bal nákupná taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupná taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktická a pevná nákupná taška v neutrální béžovej farbe, ktorá sa stane vaším spoľahlivým pomocníkom pri každodenných nákupoch.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Dixi Baby detská pena do kúpeľa, 500 ml
Dixi
Dixi Baby detská pena do kúpeľa, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
5.65 EUR
11.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu bábätku kvalitnú kozmetiku pri kúpaní. Dixi baby detská pena do kúpeľa na telo a vlásky s extraktom z nechtíka lekárskeho a s panthenolom šetrne umýva jemnú detskú pokožku a vlásky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.