sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na všetky druhy podláh, nenasiakavých povrchov aj na riad.
AKCE
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové batérie, 4 ks
Eveready
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové batérie, 4 ks
Kód: 2505286
Kód dod.: 961009
EAN: 7638900461480
 
1 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkochloridové batérie z rady Eveready Heavy Duty sú vhodné pre prístroje s nízkym a stálym odberom
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Niteola Baby detská kúpeľňová hubka, rôzne farby
Niteola®
Niteola Baby detská kúpeľňová hubka, rôzne farby
Kód: 2505948
Kód dod.: 591364
EAN: 8594158378040
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubka je mäkká, príjemná na dotyk a má veľkú schopnosť absorbovať vodu aj mydlo, sprchový gél, apod.
LAVON kúpeľňa Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kúpeľňa Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič kúpeľní, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni hrdzu, vodný kameň a mydlové i mastné nečistoty.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2504710
Kód dod.: 326170
EAN: 8591235071894
 
11.05 EUR
31.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na ochranu napr. výmeníka tepla, komína, dvierok pecí, automobilových výfukov z nerezovej ocele, oceľového potrubia na horúcu paru, odtahy sušičiek apod.
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim nechtom jemný a elegantný lesk s essence mini lakom na nechty PEARLY GLAZE 16. Tento
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom sladko elegantný vzhľad s essence mini lakom na nechty CHOCO CRUSH 17. Tento
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
20.09 EUR
28.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý účinne zaisťuje kontrolu krepatenia a dodáva vlasom dlhodobé držanie bez stuhnutia.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.