sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čisté a priesvitné okná s osviežujúcou vôňou citróna! Vďaka nano technológii okná umyté týmto prostriedkom zostanú čisté dvakrát dlhšie, ako pri použití iného produktu. Nezanecháva šmuhy a má príjemnú vôňu.
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
11.73 EUR
11.74 EUR
3.91EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre dokonalé a šetrné holenie sú tu náhradné hlavice pre holiaci strojček Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tieto hlavice obsahujú mydlo a majú pohyblivú hlavu so štyrmi britmi, ktoré sú obklopené hydratujúcim a hypoalergénnym mliekom.
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby vaše vlasy žiarili! Diamantové čiastočky propůjčia vašim vlasom intenzívny lesk a vyživujúce zloženie zas jemnosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť - NIVEA Vyživujúci šampón Diamond Gloss Care.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
20.09 EUR
28.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
101.33 EUR
20.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Neuvedeno
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
2.25 EUR
2.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou Aspen je praktickým a cenovo dostupným nástrojom pre efektívne odstraňovanie námrazy a snehu z automobilových okien počas zimných mesiacov.
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
Kód dod.: 676280
EAN: 8594019361167
100%
12.57 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Kód: 2507194
Kód dod.: 777024
EAN: 9000101590272
 
5.22 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlem a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.91 EUR
39.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Kód: 2603110
Kód dod.: 777129
EAN: 9000101858235
 
3.91 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž na 50 praní, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a dlhotrvajúcu kvetinovú vôňu.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Kód: 2603203
Kód dod.: 777167
EAN: 9000101858440
 
8.25 EUR
8.26 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž s kvetinovou vôňou, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a vo veľkom balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.