sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503753
Kód dod.: 354177
EAN: 8592474002489
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Volume s úrovňou fixácie 3 prináša ideálnu rovnováhu medzi objemom a pružným držaním bez ztuhnutia.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
11.73 EUR
11.74 EUR
3.91EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre dokonalé a šetrné holenie sú tu náhradné hlavice pre holiaci strojček Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tieto hlavice obsahujú mydlo a majú pohyblivú hlavu so štyrmi britmi, ktoré sú obklopené hydratujúcim a hypoalergénnym mliekom.
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care vyživujúci šampón, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
4.99 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby vaše vlasy žiarili! Diamantové čiastočky propůjčia vašim vlasom intenzívny lesk a vyživujúce zloženie zas jemnosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť - NIVEA Vyživujúci šampón Diamond Gloss Care.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
Kód: 2507051
Kód dod.: 355524
EAN: 8590892122048
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
Biopol Laksil Lesk univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
19.35 EUR
27.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7045 tmavohnedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čisté a priesvitné okná s osviežujúcou vôňou citróna! Vďaka nano technológii okná umyté týmto prostriedkom zostanú čisté dvakrát dlhšie, ako pri použití iného produktu. Nezanecháva šmuhy a má príjemnú vôňu.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2504710
Kód dod.: 326170
EAN: 8591235071894
 
11.05 EUR
31.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na ochranu napr. výmeníka tepla, komína, dvierok pecí, automobilových výfukov z nerezovej ocele, oceľového potrubia na horúcu paru, odtahy sušičiek apod.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 21 BUBBLE RUSH a doprajte s
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.