sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným nátěrům mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k nátěrům v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátěry mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátěry v interiéri.
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čisté a priesvitné okná s osviežujúcou vôňou citróna! Vďaka nano technológii okná umyté týmto prostriedkom zostanú čisté dvakrát dlhšie, ako pri použití iného produktu. Nezanecháva šmuhy a má príjemnú vôňu.
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ farba na drevo S2060, biela, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
10.70 EUR
17.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov, vystavených priamemu vplyvu poveternosti. Vyniká veľmi dobrou kryvnosťou, brúsiteľnosťou, dobrým rozlivom a rýchlym zasychaním.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
AKCE
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zafixujte účes lakom, ktorý sa o vlasy jemne stará. Dokonalý styling zabezpečí až na 24 hodín. Bez vysušenia. Doprajte si prvotriednu vlasovú starostlivosť - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolačný, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
45.18 EUR
5.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie: k obnovovacím náterom asfaltových i eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. Ďalej k izolačným náterom materiálov zo šedej liatiny, k základným náterom kanalizačných rúr, pre pokrývačské a izolatérske práce
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim nechtom jemný a elegantný lesk s essence mini lakom na nechty PEARLY GLAZE 16. Tento
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom sladko elegantný vzhľad s essence mini lakom na nechty CHOCO CRUSH 17. Tento
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.