sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
17.39 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Kód: 2601133
Kód dod.: 750333
EAN: 9000101831658
 
26.52 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Kód: 2602945
Kód dod.: 750338
EAN: 9000101852011
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 ks sú účinné tablety určené pre každodenné umývanie riadu.
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Kód: 2603209
Kód dod.: 750369
EAN: 9000101852677
 
47.22 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 sú prémiové kapsule do umývačky, ktoré v jednom umývacom cykle spájajú účinné odstránenie odolných nečistôt so starostlivosťou o riad a žiarivým leskom.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
-1%Zľava
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pilinová mycia pasta na ruky. Složky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Dôkladne odstraňuje rôzne druhy nečistôt. Obsahuje glycerín, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, zanecháva ju hebkú a sviežu. Vhodná pre časté pou
-1%Zľava
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
AKCE
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Astrid
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Kód: 1802798
Kód dod.: 8571026672
EAN: 8592297004295
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
-1%Zľava
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Bros
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Kód: 1804146
Kód dod.: 1629
EAN: 5904517242708
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid vo forme vločiek s obsahom účinnej látky Bromadiolon, antikoagulant zo skupiny derivátov hydrosykumarínu.
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Kód: 1905104
 
EAN: 9000100781374
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre i príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Kód: 2207957
 
EAN: 8594015802190
100%
2.69 EUR
17.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídi prípravok vo forme mäkkej nástrahy v sáčkoch, ktoré prepúšťajú pre hlodavcov atraktívnu arómu.
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.22 EUR
4.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2406331
Kód dod.: 14191
EAN: 850049716222
 
24.44 EUR
122.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležito
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Versace
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2501787
Kód dod.: 14514
EAN: 8011003901449
 
33.53 EUR
134.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502038
Kód dod.: 797340
EAN: 5201314197409
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov, 550 ml, ponúka osviežujúcu a energizujúcu starostlivosť o telo.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
3.91 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.