sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodnými morskými minerálmi a povzbudzujúcou vôňou oceánu dodá pleti hydratáciu a sviežosť.
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená pre technické účely napr. do chladičov a akumulátora áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax. Vodivosť max. 15 µ S.cm-1
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre mužov na telo, tvár a vlasy 3 v 1-
AKCE
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Kód: 2600400
Kód dod.: 735046
EAN: 8594187145415
 
18.44 EUR
3.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zvlhčuje, zabraňuje vzniku minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Kód: 2600880
Kód dod.: 795379
EAN: 8714789703398
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Sport 3 v 1 sprchový gél ponúka kompletnú starostlivosť pre telo, tvár aj vlasy.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Henkel Somat
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Kód: 2602944
Kód dod.: 750337
EAN: 9000101850390
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky Duo 2 × 540 ml je vysoko účinný tekutý prostriedok do umývačky s dvojitou receptúrou, ktorá kombinuje silné odmasťovacie zložky a aktívne čistiace látky pre dokonalé odstránenie zaschnutých zvyškov jedla aj odolnej mastnoty.
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Kód: 2501001
Kód dod.: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Gold Orchid – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a elegantnú vôňu prádla
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
2.61 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spája až 72-hodinovú sviežosť s ľahkou a jemnou vôňou.
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Kód: 2501251
Kód dod.: 775349
EAN: 8700216708258
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Ruby Jasmine – vonné perličky pre dlhodobú a sofistikovanú vôňu prádla
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a sviežu vôňu bielizne
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.