sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Neuvedeno
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
2.25 EUR
2.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou Aspen je praktickým a cenovo dostupným nástrojom pre efektívne odstraňovanie námrazy a snehu z automobilových okien počas zimných mesiacov.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach aj iných miestach v domácnosti.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
AKCE
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
1.17 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkovo-uhlíková batéria je základným typom batérie. Nižšia kapacita batérie určuje použitie v menej náročných prístrojoch napr. hodiny, budíky, svietidlá a pod.
AKCE
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok v spreji zabezpečuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom, muchám, kliešťom, blchám, mušničkám a ovádom.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste trblietavý hviezd do svojich vlasov. Vytvorte účes, ktorý drží a zároveň sa pyšní oslnivým leskom. Prvotriednu starostlivosť o vaše vlasy zabezpečí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 75278
Kód dod.: 862188
EAN: 5900017052458
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste lesk diamantov do svojich vlasov! Doprajte si poriadny objem, ktorý drží a len tak nezmizne. Až 24-hodinový pružný účes vám zabezpečí - NIVEA Pena na vlasy Diamond Volume Care.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.